Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Karolinka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom

Karolinka,wielkopolskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 529 m²

Działka na sprzedaż Karolinka Lokalizacja Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki o powierzchni około 100 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

260 780 zł1 003 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W ratajach (gm. Chodzież) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie cisze i spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Chodzież(Karolinka + 16 km)

390 000 zł96,54 m² 4 039,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży samodzielnego mieszkania na parterze domu z osobnym ogrodem /udział w nieruchomości/- o powierzchni użytkowej 96,54 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł163 m² 4 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż w Wągrowcu na ulicy Straszewskiej Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny w zabudowie zwartej do częściowego wykończenia o pow. 163m 2 Teren ogrodzony o pow. 949m 2.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w dobrej lokalizacji miasta Wągrowiec - ulica Jeżyka. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 872 zł49,62 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na II piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I wspólną komórką lokatorską W margoninie. ani podatku pcc! Powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł10 200 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z widokiem na dolinę noteci- miasteczko huby Przedmiotem oferty jest działka (własność) o pow. 10 200m2. Działka położona jest w malowniczym otoczeniu przyrody- z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł63,60 m² 4 544,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż W margoninie nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 63,60 m 2 w Margoninie. Lokal mieszkalny w bloku na tzw. niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł163 m² 3 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Dom Z duszą I potencjałem Gołańcz, ul. Akacjowa 33. Powierzchnia domu: 163 m + garaż 18,3 m . Powierzchnia działki: 275 m . Powierzchnia drugiej działki do której przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

167 346 zł3 099 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż bartodzieje gm. Wągrowiec Oferujemy na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Bartodzieje, w gminie Wągrowiec, w spokojnej, wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gromadno

Gromadno(Karolinka + 19 km)

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rodzinny dom 140 m na pięknej działce 22 ary - Gotowy do zamieszkania! największe atuty nieruchomości: duża, zagospodarowana działka: 2 200 m z ogrodem, oczkiem wodnym i altaną. Stan.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij